HoneyDru: mielas automobilinis įkroviklis

Tęsiant android aksesuarų temą, nusprendėme parašyti apie paskutinį android aksesuarą, kurį teko išmėginti, tai „Andru Charger“ jaunesnįjį broliuką „HoneyDru“ automobilinį įkroviklį. Labai mielas įrenginys kuris puikiai atlieka savo darbą – įkrauna įvairius įrenginius su  microUSB jungtimi.

Įsigijus šį android aksesuarą, pakuotėje rasime tik tai, kas būtiniausia, jog įkrauti norimus įrenginius – HoneyDru įkroviklį bei laidą, viskas puikiai matosi žemiau pateiktose nuotraukose.

HoneyDru pakuote

HoneyDru pakuote1

 

 

Kaip matote iš nuotraukų, laidas yra trumpas, bet tampomas, tad juo naudotis yra ganėtinai patogu. Kaip ir vyresniojo broliuko „Andru Charger“ šio įkroviklio akys šviečia baltai, kai jis yra įkištas į elektros lizdą, o kai prie jo yra pajungiamas koks įrenginys, akys pradeda šviesti mėlyna spalva. Kad viskas atrodytu dar gražiau, šviečia ne tik akys bet ir sparnai, tad dėl to, įkroviklis atrodo dar mieliau.

Kad geriau įsivaizduotumėte šio įkroviklio dydi, žemiau pateikiame nuotrauką su kitais turimais android aksesuarais.

Android aksesuarai

 

Deja, bet šiuo metu Lietuvos parduotuvėse šio „HoneyDru“ įkroviklio rasti nepavyko, tad norintiems jį įsigyti, teks ieškoti užsienio parduotuvėse, arba luktelėti, kol jis atsiras ir Lietuvoje.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas