Hisense išleis pirmajį Android išmanujį TV valdomą judesiais

Hisense Group, lyderiaujanti Kinijos elektronikos gamintoja, pasirašė susitarimą su eyeSight Mobile Technologies, integruoti eyeSight  rankų judesių valdimo technologiją į savo naują Android operacine sistema valdomą išmanujį televozorių (ang. Smart TV).

 

Ši sutartis pavers kompaniją Hisense į pirmają  lyderiaujančią televizorių gamintoją kuri galės pasiūlyti išmanujį TV su rankų judesių valdymo technologija. Hisense planuose yra integruoti šią rankų judesių valdymo technoligiją į dar kelis televizorių modelius, taip gerinant vartotojų patirtį prie televizorių ekranų.

 

Pirmasis Hisense išmaniojo TV modelis su šia unikalia technologija yra XT710, kuris buvo pristatytas spalio 1ają dieną Kinijoje . Vartotojai kurie nusipirks šį išmanujį televizorių, galės kontroliuoti bei valdyti įvairias TV funkcijas bei programas pasinaudojus vien tik rankų mostais. Vartotojų rankų mostus atpažins televozoriaus priekyje integruota 2D kamera.

 

Vartotojai, kurie turės televizorius su rankų judesių valdymo technologija, galės mėgautis naturalia, nauja, intuįtyvia valdymo galia. Įsivaizduokite, ęsate labai patogiai įsitaisę savo sofoje ar krėsle, o televizoriaus valdymo pultas yra kitame kambario gale, čia jums ir pasitarnaus ši technologija, keletas rankų judesių, ir kanalas perjungtas ar pagarsintas.

 

Kompanija Hisense pristatys šį išmanujį televizorių su šia unikalia rankų judesių valdymo technologija kitais metais vykstančioje CES parodoje. Beje CES paroda vyks gan greitai, 2012 metų sausio 10-13 dienomis, Las Vegase.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas