Draw Something – žaidimas uždirbęs milijonus per naktį

Žaidimas „Draw Something“ (nupiešk ką nors) sulaukė panašios sėkmės kaip Angry Birds ir Instagram, tik žymiai greičiau.Per penkias savaites nuo programėlės pasirodymo, ji buvo parsiųsta 20 milijonų kartų. Palyginimui – Andry Birds ir Instagram prireikė kelių mėnesių, kad pritrauktų vieną millijoną vartotojų. Draw Something programėle kasdien naudojasi apie 13 milijonų vartotojų ir pagal šį rodiklį ji dabar yra populiariausias socialinis žaidimas pasaulyje.

Toks greitas Draw Something žaidimo išpopuliarėjimas privertė sukrusti kompaniją Zynga – lyderę socialinių žaidimų srityje. Ir kaip buvo manyta Zynga nusprendė įsigyti „Draw Something“ programėlės gamintojus OMGPOP pasiūlydama jiems apie 210 milijonų JAV dolerių sandėrį.

Žaidimą galima žaisti naudojant Android ir iOS įrenginius. Nors žaidimo idėja atrodo paprasta ir neorginali – atspėti kas buvo nupiešta, tačiau nesudėtingas naudojimas ir galimybė žaisti su draugais bei nepažįstamaisiais jį pavertė labiausiai „užkrečiančiu“ žaidimu šį mėnesį.

Programėlę galite rasti čia:


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Šaltinis: www.huffingtonpost.comhttp://blog.sfgate.comRašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas