„Dell” pristatė dvi naujas android planšetes: „Venue 7” bei „Venue 8”

Kompanija „Dell” yra gerai žinoma kompiuterių gamintoja, bet praeityje šiai kompanija nelabai sekėsi su planšetiniais kompiuteriais. Kad ir kaip bebūtų, panašu jog „Dell” dar nesiruošia pasitraukti iš planšetinių kompiuterių rinkos, kadangi pristatė net dvi pigesnės klases planšetes, kurios bus su „Intel” procesoriais.

Dell Venue 8

Dell Venue 8

 

Tiek „Dell Venue 7”, tiek „Dell Venue 8” planšetiniai kompiuteriai turės naujausią kompanijos „Intel” gaminamą Clover Trail Plus dual-core Atom procesorių bei 2 GB darbinės atminties. Įrenginiai turės 1280 x 800 raiškos matricą bei bus 7 bei 8 colių įstrižainės atitinkamai pagal pavadinimą. „Venue 7” planšetas turės 16 GB vidinės atminties, o „Venue 8” 16 bei 32 GB atminties pasirinktinai. Abu įrenginiai turės tiek priekines, tiek galines kameras, vienintelis skirtumas tarp abiejų planšečių tas, jog „Venue 8” turės šiek tiek geresnę priekinę kamerą.  Abi planšetės bus pradėtos pardavinėti su Android 4.2.2 Jelly Bean, bet kompanija „Dell” pažadėjo atnaujinimus į android 4.3 bei 4.4 KitKat.

Dell Venue 7

Dell Venue 7

Abu planšetiniai kompiuteriai bus biudžetinės klasės, tad ir kainos yra atitinkamai mažos. Dell Venue 7 kaina bus 149.99 dolerio, o Dell Venue 8 kainuos 179.99 dolerio. Abi planšetės bus pradėtos pardavinėti spalio 18 dieną per Dell internetinę parduotuvę.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas