CyanogenMod 7.2 RC8 „Flashinimas” ir CPU overclockinimas skirtas Huawei U8500

Prieš ką nors darant įdėmiai perskaitykite šią pamoką iki galo. Nei aš, nei Android24.lt neesame atsakingi už jūsų sugadintus įrenginius, pamoką dariau pagal tai, kaip aš su savuoju Huawei U8500 tai dariau. CyanogenMod 7,2 RC8 yra ant Android 2.3.7. Jį įdiegus nebereikės telefono „rootinti”, jis jau bus „nurootintas”Clockwork recovery irašymas:

Atsisiunčiate šį paką: ClockworkMod 5.0.2.0 ENG

Tada išjungiate telefoną ir paleidžiate FastBoot rėžimu paspaudę vienu metu Ragelio padėjimo mygtuką + Garso mažinimo mygtuką + įjungimo mygtuką, matysite Huawei logo, jis bus rodomas kol įdiegsite kokį kitą ROM arba išimsite ir įdėsite bateriją. Jei telefonas užkrauna Android sistemą, reiškia blogai suspaudėte. Kompiuteryje išpakuojate atsisiustą archyvą clockwork 5.0.2.0 ENG ir jame rasite INSTALIUOTI.bat failiuką. Jį paleidžiate, prijungiate telefoną USB laidu FastBoot rėžimu, apie kurį katik minėjau. Palaukiate kol įrasys. Kai baigs, rašys lentelėje „Press any key…”. Tai ir viskas, galite atjungti telefoną nuo kompiuterio, išimti ir įdėti iš naujo baterija ir paleisti ClockWork recovery. Jį paleisite išjungtame telefone paspaudę vienu metu Pokalbio pakelimo mygtuką + Garso didinimo mygtuką + įjungimo mygtuką.

Sekantis žingsnis – Custom ROM diegimas (šiuo atvėju CyanogenMod 7,2 RC8)

Atsisiunčiate CyanogenMod RC8.zip

Jo neišskleidžiame, o keliame i atminties kortelės pagrindinį katalogą. Įdedame atminties kortelę atgal į telefoną ir įjungiame ClockWork recovery rėžimą. Pirmiausia reikia padaryti Factory Reset. Factory Reset pašalina visas jūsų įdiegtus Apps’us. Sisteminiai failai bei jūsų atminties kortelėje esantys failai, duomenys liks. Sukiojant „scrool pad” ratuką slenkate žemyn ant wipe data/factory reset ir paspaudžiate „scroolpad”, slenkate ant Yes — delete all user data, palaukiate. Tada taip pat padarote su wipe cache partition. Dabar einate ant install zip from sdcard, tada choose zip from sdcard, matysite savo atminties kortelėje esančius aplankus, pačiame gale rasite jūsų įkeltą update-cm-7.2-RC8-20120224-U8500.zip archyvą, spaudžiate ant jo ir tada yes, palaukiate. Tai gali trukti kelias minutes, tad gali atrodyti, kad užstrigo telefonas, bet jokiu būdu neisimkite baterijos, kantrybės, palaukite. Kai įdiegs parašys Installation complete. Dabar einate ant advanced, wipe darvik cache ir taip pat paskui wipe battery status. Tai padare spaudžiate mygtuką atgal ar einate ant GO Back, tada reboot system now, telefonas persikraus ir krausis jau CyanogenMod ROM’as. Pirmą kartą jis kiek ilgiau krausis ir rodys Boot screen’ą kelias minutes, palaukite. Kai užsikraus pamatysite jau naują Launcher’į, paveiksliuką kuriame pavaizduotas CyanogenMod logotipas. Štai jau ir turite telefone CyanogenMod custom ROM’ą.

Sekantis žingsnis – Google Apps diegimas.

Jei jums reikalingos Google aplikacijos kaip Google Maps, Google Play, Gmail, tai jums reikės įsidiegti Google Apps (Gapps). Atsisiunčiame gapps-gb-20110828-signed.zip . Neišskleidžiame, keliame į atminties kortelės pagrindinį katalogą. Telefonas turi būti išjungtas. Diegsite taip pat kaip ir CyanogenMod – recovery rėžimu. Paleidžiate telefoną recovery rėžimu jauo minėta kombinacija. Einate ant install zip from sdcard, choose zip from sdcard, pasirenkate įkeltą gapps-gb-20110828-signed.zip . Palaukiate kol įdiegs. Šiuo atvėju nereikia daryti jokiu wipe. Įdiegę gapps-gb-20110828-signed.zip spaidžiame reboot system now, telefonas persikraus. Štai ir viskas, turite Google aplikacijas telefone.

Sekantis žingsnis – Overclocking

Atsidarote meniu, einate į Nustatymai > CyanogenMod settings > Performance CPU settings, išmes perspėjimą, spaudžiate Uždaryti. Einate CPU settings > Maximum CPU frequency ir pasirenkate norimą didžiausią CPU. Patartina didžiausio nenaudoti, Aš keliau iki 672 Mhz ir man užteko. Tai įtakoja baterijos budėjimo laiką, bet nedaug, man nepasijautė jei porą valandų mažiau laikė baterija. Minumalaus CPU nekeiskite į didesnį, galite perkaitinti bateriją ar plokštę.

Štai ir viskas – Jūsų telefonas su Custom ROM ir Overclocked .

Apžvalgą parašė: Dzeussy. Visi nuopelnai jam!

Forumo nuoroda:Forumas

 

 9 komentarų

 1. dunse parašė:

  O viska padarius kokia android versija bus?

 2. Olivijus Šlepetis parašė:

  2.3.7 taigi parašyta 🙂

 3. anonymous parašė:

  as buvau atnaujines tel iki 2.2.2 versjos ir dabar kai bandau junkt fastboot rezima rodo „update filed” help?

 4. Laurynas parašė:

  man kad ir kiek bandau spaudzi padejimo mygtuka garso mazinimo ijungimo man vistiek android sistema paledzia

 5. huawei parašė:

  as kai paspaudziu „wipe data/ factory reset” man kazka ten resetina, paskui spaudziu „wipe cache partition” man geltonom raidem viska padaro apacioj, o niekur daugiau neraso jokio „install zip from sdcard”, ka as galejau padaryti ne taip ?

 6. Erikas parašė:

  sveiki… pas mane nesiinstaliuoja kaskodel 🙁 galit gal patart ka daryt ..? paspaudziant instaliuoti issoka lentele ir toliau nieko neviksta 🙁 „waiting for divice” ir viskas… kame problema gali but?

 7. mantas parašė:

  pasileidzia bet neveikia kaip paspaust ant ekrano ka daryt?

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas