Android Playground renginys atšauktas dėl uragano

Šiandien turėjo vykti „Google“ rengiamas renginys „Android Playground“, kuriame turėjo būti pristatyti nauji bei atnaujinti įrenginiai, tokia kaip „LG Nexus 4“ išmanusis telefonas, „Nexus 10“ planšetinis kompiuteris bei 32GB „Nexus 7“ modelis su 3G palaikymu. Deja, bet šiandien tikriausiai oficialių naujienų apie šiuos įrenginius bei kitas naujienas nesužinosime, kadangi renginys buvo atšauktas dėl uragano „Sandy“.

Kad nebūtų labai graudu, galime parodyti internete atsiradusią labai trumpą vaizdo medžiagą Nexus 10 planšetinio kompiuterio:

Nors vaizdo medžiaga yra labai trumpa, bet joje galima pamatyti, jog Nexus 10 veikia itin sparčiai, gal Google pagerino „Project Butter“?

O ką Jūs manote apie šią planšetę?

Na ir dar, galime parodyti nuotrauką „LG Nexus 4“ išmaniojo telefono, kuris atskleidžia jo kainą Jungtinėje Karalystėje:

Tai tiek naujienų, kompanija „Google“ nepranešė jokios kitos informacijos, kada galime tikėtis renginio, tad lieka laukti kol praeis uraganas ir tikėtis, jog oficialios informacijos gausime greitu metu.1 komentaras

  1. Mantas parašė:

    jau yra oficiali informacija.

Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas