Amazon pristatė dvi planšetes su Android OS: Kindle Fire HD 7 bei Kindle Fire HD 8.9

Kadangi vakar vyko kompanijos „Amazon“ konferencija, tai šiandien visi užsienio naujienų portalai mirga naujienomis apie naujus Kindle serijos planšetinius kompiuterius. Ne išeitis ir mes, tokią naujieną turime pranešti ir jums, kadangi pirmą kartą Kindle planšetiniai kompiuteriai iškeliaus už JAV ribų ir pasieks Europą.

Taigi, vakar kompanija „Amazon“ amazon pristatė net du naujus Kindle serijos planšetinius kompiuterius, kurie yra valdomi Android 4.0 ice Cream Sandwich operacine sistema. Pirmasis pristatytas Kindle Fire HD 7 yra didžiausias kompetitorius pigiajai Nexus 7 planšetei, kadangi turi taipogi 7 colių įstrižainės ekraną su 1200 x 800 rezoliucija, bei kainuos dar pigiau, vos 199 dolerius už 16GB modelį, o Nexus 7 kainuoja 249 dolerius už 16BG modelį. Kalbant apie kindle Fire HD 7 techninę pusę, tai ji šiek tiek atsilieka nuo Nexus 7, Kindle fire bus su 1.2GHz taktinio dažnio procesoriumi.

Na o antrasis pristatytas planšetinis kompiuteris Kindle Fire HD 8.9 bus su šiek tiek didesniu 8.9 colių įstrižainės lietimui jautriu ekranu su 1920 x 1200 rezoliucija ir kainos prasidės nuo 299 dolerių. Šis planšetinis kompiuteris turės ne tik šiek tiek didesnį ekraną, bet ir šiek tiek galingesnį procesorių – 1.5GHz taktinio dažnio bei dviejų branduolių.

Nors abi šios planšetės naudoja Android ice Cream sandwich operacinę sistemą, bet kadangi ji yra labai smarkiai modifikuota, su Kindle Fire šeimos planšetėmis neturėsite prieeigos prie „Google  Play“ programėlių parduotuvės. Prieeiga bus tik prie „Amazon App Store“, kurioje šiuo metu yra virš 50 000 programėlių.

Kaip jau straipsnio pradžioje minėjome, kad pirmą kartą Kindle Fire iškeliauja už JAV ribų, tai šiuo metu Amazon planuose yra pradėti prekiauti Kindle Fire planšetiniais kompiuteriais Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje bei Italijoje.

Amazon Kindle Fire HD pasirodyis prekyboje rugsėjo 14 dieną, o didesnis Kindle Fire HD 8.9 šiek tiek vėliau lapkričio 20 dieną.Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas