„Samsung” Galaxy S4 pagalba ketina padvigubinti savo telefonų rinkos dalį

Kompanija „Samsung„, išleidusi naująjį Galaxy S4 išmanųjį telefoną ketina dar labiau sustiprinti savo poziciją telefonų rinkoje. Šie metai turėtų būti dar įdomesni, negu 2012-ieji, už tai turėtume dėkoti Galaxy S4 bei planuojamam pasirodyti iPhone 6.

Prieš porą metų, 2011-aisiais, Nokia, sudarydama 30 proc. telefonų pardavimo rinkos, buvo lyderė. Tačiau Samsung nuo jos neatsiliko ir jau 2012-aisiais perėmė lyderio titulą iš Nokia kompanijos, jai palikdama tik 24 proc. telefonų pardavimo rinkos.

Rinkos tyrimų kompanija IHS iSuppli prognozuoja, kad Samsung šiais metais net padvigubins savo užimamą telefonų pardavimų rinkos dalį. Neaišku kaip bus iš tikrųjų, tačiau atsižvelgiant į Galaxy S4 rezervacijų skaičių įvairiose šalyse, tai visai įmanoma.

2012-ųjų metų telefonų pardavimų rinkos duomenys pateikiami žemiau:

Rinka

 



Rašyti komentarą

Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas