Projekto autoriai

Olivijus Šlepetis
info@android24.lt
Smarkiai besidomintis IT Naujienomis bei "Gadget'ais". Taipogi domiuosi android operacine sistema, tad savo sukauptą patirtį bei įspūdžius stengiuosi perteikti ir pasidalinti android24.lt projekte.
Tomas Morkūnas
tomas@fad.lt
Reklamos vadybininkas besidomintis reklama internete, SEO, socialine rinkodara, IT naujovėmis... Laisvalaikiu užsiima internetinių projektų kūrimu bei jų reklama internete. Taip pat neatsisako galimybės pasidalinti savo mintimis, todėl įsitraukia į kitų interneto projektų veiklą.
Ovidijus Stanaitis
owisst@gmail.com
Studijuoju apskaitą ir finansus, naujausiomis tehnologijomis domiuosi labai seniai, Android platforma mane visada domino labiau, nei visos kitos, todėl ir kreipiu beveik visą savo dėmesį būtent jai.
Dalia Vitkauskaitė
daliavi@gmail.com
yo
simukas1@gmail.com
Matas Vaišvila
vanagas91@gmail.com
Sveiki, esu Matas Vaišvila, domiuosi android operacine sistema, mėgstu bandyti naujas programas ir jas aprašyti.  Stengsiuos rašyti daug straipsnių, apie visas naujienas, "android" pasaulyje. Jei, kam kiltų kokių problemų prašau rašyti man į skype: Matux55, arba į forumą: Matas. Stengsiuosi padėti, kaip tik galėsiu. 🙂
Marius Macaitis
bugs.lalaila@gmail.com
Pasidalinti mintimis.
Lukas Valatka
lukas.valatka123@gmail.com
Esu moksleivis, ruošiuosi studijuoti Computer Science arba Inžineriją. Laisvalaikiu mėgstu planuoti, kurti įvairius originalius projektus internete, taip pat plėsti žinių akiratį rašant IT straipsnius. Vadovaujuosi viena puikia taisykle - niekada nebūsi pirmas, bet visada gali būti paskutinis.
Bartas Švanys
bartasrazor@gmail.com
Nuo 2008 metų domiuosi Android operacine sistema, bandau įvairius ROM'us. Mėgstu išbandyti sistemų aukščiausias galimybes. Taipogi peržiūriu įvairias programėles iš Google Play prekyvietės. Jeigu reikia  pagalbos, kreipkites, padėsiu.
Lukas Šalaševičius
l.salasevicius@gmail.com
Esu Lukas, man yra 15 metų, domiuosi Androidais jau 3 metus, nusprendžiau tapti IT žurnalistu, nes manau, kad ir man metas tobulinti savo žinias apie IT ir kažką pasiekti daugiau.
Karolis Kaminskas
kaminskas.karolis@gmail.com
Dominykas Vilutis
dovisak@gmail.com
Sveiki, esu Dominykas Vilutis, Android OS pradėjau domėtis nuo 2011 metų galo, todėl dar nesu šioje srityje profesionalas, tačiau stengsiuosi rašyti įdomius bei praverčiančius straipsnius.
Vilmantas Čybas
dzeussy999@gmail.com
Mantas Jakumas
mantasjkms@gmail.com
Denis Sazonov
den@saz.lt
Evaldas
driver768@gmail.com
Vaidas Kabutavičius
waidas26@gmail.com
Esu reklamos vadybos studentas, laisvalaikiu besidomintis Android platforma, jai skirtomis programėlėmis, žaidimais ir įrenginiais, kurie veikia su šia operacine sistema.
Pijus Starkauskas
pijusstarkauskas@gmail.com
Esu būsimas studentas turintis laisvo laiko padėti kitiems. Mano gyvenimo varikliukas: Kam mokėti pinigus jei gali pasidaryti pats.
Arnas Kliučnikas
a.kliucnikas@gmail.com
Tim Fish
timfish@mailinator.com
Powered by WordPress | Designed by: My Touch 4G
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas